Fon Rating

Ludens Fon Rating Veri Modülü

Yatırım ve emeklilik fonlarına ait güncel ve tarihsel rating değerlerine, Ludens Fon Rating Veri Modülü ile excel ortamında ulaşabilirsiniz.
Bireysel ve kurumsal yatırımcılar olarak rating değerleriyle kategori bazında, sektör bazında özel raporlar oluşturabilir, detaylı karşılaştırmalar ve analizler yapabilirsiniz.
Program içerisinde tanımlı hazır excel fonksiyonları ile verileri kolaylıkla excel ortamına alabilirsiniz.
Ludens Fon Rating Veri Modülü artık Finnet Fon Expert ile kullanılabilir.
Bilgi Talep

Ludens Fon Rating Verilerinin Kurumsal Kullanımı

Ludens Fon Rating güncel ve tarihsel yıldızlarını:
* Portföy yönetim şirketleri ve emeklilik şirketleri, kurumsal websitelerinde tüm ziyaretçileri ile paylaşarak, fon piyasaları ile ilgilenen yatırımcıların ilgisini çekebilir, müşteri portföyünü genişletebilir.
* Potföy yönetim şirketleri, yönettikleri fonların pazarlama faaliyetlerinde kullanabilirler.
* Aracı kurumlar, satacakları fonları belirlerken kullanabilirler.
* Aracı kurumlar, satmakta oldukların fonların rating performanslarını kurumsal websitelerinde ve/veya özel müşterileri için faaliyet gösteren fon platformlarında yayınlayarak, müşterilerinin alım-satım emirlerini teşvik edebilirler.
Bilgi Talep

Reklamlarda Ludens Fon Rating Yıldızlarının Kullanımı

Fonlarınızın Ludens Fon Rating Yıldızlarını, ulusal basın, radyo ve TV reklamları ile müşterilerinize yönelik hazırladığınız bilgilendirme formlarında, dokümanlarda, bültenlerde, e-posta faaliyetlerinde ve sosyal medya paylaşımlarında kullanabilirsiniz.
Bilgi Talep

Fon Rating Raporları

Ludens Fon Rating tarafından kurumunuzun yönetmekte olduğu veya kurucusu bulunduğu fonlarla ilgili olarak istenilen esneklikte fon raporları hazırlanmaktadır.
Emeklilik şirketlerine özel olarak "emeklilik fon karmaları için notlandırma raporları" hazırlanmaktadır.
Bilgi Talep

Serbest Fonlar, Bireysel Portföyler Gibi Özel Nitelikli Portföylerin Rating Raporları

Kurumunuzun kurucusu olduğu, yönettiği ve/veya alım-satımını yaptığı serbest fonlara özel rating raporları hazırlanmaktadır. Bu raporlar ile pazarlama faaliyetlerinizde kullanabilir, müşterilerinizi fonların performansı hakkında bilgilendirebilirsiniz. Benzer biçimde aile fonları ve bireysel portföyler için de hazırlanan rating raporlarını kullanabilirsiniz.
Bilgi Talep

Veri ve Medya Kuruluşları Rating Veri Servisi

Veri yayıncısı kuruluşlar, finans piyasalarındaki geniş müşteri portföylerine yönelik olarak, her geçen gün ilginin daha da arttığı fon piyasalarında doğru hamleleri yapabilmeleri için fon rating verilerini sağlayabilirler.
Veri yayın ekranları, piyasa takip terminalleri ve programları içerisinde, yatırım ve emeklilik fonları piyasası güncel rating sonuçlarını, kullanıcıları ile paylaşabilirler.
Ulusal yazılı ve görsel basında faaliyet göstermekte olan medya kuruluşları, finans piyasalarına yönelik yazılı ve görsel içeriklerinde, fon rating verilerini kullanabilirler.
Güncel fon ratinglerine, sayfalarında veya yayınlarında yer vererek, fon piyasaları ile ilgili yatırımcı kitlesine de ulaşabilir, tiraj ve izlenme oranlarının olumlu yönde gelişmesine katkıda bulunabilirler.
Bilgi Talep