Roboadvisory BES

Bireysel Emeklilik Yatırımlarınıza Akıllı ve Modern Bir Çözüm

Ludens İleri Finansal Hizmetler bireysel emeklilik yatırımlarınızı planlamak için yeni bir ürün geliştirdi. Bu ürün ile yatırım profilinizi belirliyoruz ve size ve hedeflerinize en uygun emeklilik planını oluşturuyoruz. Piyasadaki değişimlere ve hayatınızdaki gelişmelere göre planınızı yeniliyoruz. Emeklilik planınızı yönetmek sizin için kolay olmalı: bizim desteğimizle..

Nasıl başlıyoruz?

Sizin gelecekle ilgili planlarınız, ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz var. Bizimse bilimsel yöntemleri kullanarak geliştirdiğimiz akıllı bir algoritmamız. Öncelikle algoritmamız sizi tanıyor, ardından yatırım profilinize uygun emeklilik planınızı oluşturuyor.

Yola birlikte nasıl devam ediyoruz?

Hayatınız, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız farklılaşırken, bir de birikimlerinizi takip etmekle uğraşmamalısınız. Bunun için biz varız. Emekliliğinize giden uzun yolda yorulmadan ve sıkılmadan ilerlemeniz için eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Hayatınızdaki tüm değişikliklere göre planınızı yeniliyoruz. Piyasalardaki değişimlere duyarlı algoritmamız ile planınızı otomatik olarak dengeliyoruz ve zarara karşı koruma sağlıyoruz.